Оплата
Можливі варіанти оплати за товар в магазині EBRUA описані нижче.

У будь-якому випадку, після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться менеджер і докладно розповість, як можна оплатити покупку в нашому магазині.

Оплата при отриманні у відділенні "Нова Пошта".

Ви можете здійснити оплату за товар при отриманні у відділенні "Нова Пошта" (накладений платіж).
Увага: комісія "Нової Пошти" за послугу післяплати становить 2% від суми замовлення +20 грн. Враховуйте це при виборі способу оплати. Нам необхідно буде вислати тільки ту суму, яка вказана в замовленні.

Оплата банківською картою будь-якого банку через Інтернет.

Даним способом можна оплатити замовлення в автоматичному режимі відразу після оформлення замовлення. Для даного способу оплати Ви повинні знати номер вашої картки, термін дії та 3х значний CVV код. Всі дані проходять через сервіс Приватбанку LiqPay. На нашому сайті дані про вашу карту не вводяться. Оплата здійснюється через авторизаційний сервер системи LiqPay. Платіжна система LiqPAY має найвищий рівень безпеки, який забезпечується технологією OTP. Надійність LiqPAY підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

На карту Приватбанку через термінал або Приват24.

Оплата здійснюється через систему оплати Приват24 або в будь-якому відділенні Приватбанку. Можна оплатити в терміналі ПриватБанку, просто вказавши номер карти. Це позбавить Вас від черги в касі. Квитанцію про оплату зберігайте до отримання замовлення. Після оплати повідомте нам про оплату по телефону.

Готівкою кур'єру: - для Києва.
Оплата здійснюється готівкою в гривнях при отриманні товару.

Безготівковий розрахунок на наш рахунок в Приватбанку.

Переказ грошей на наш рахунок в Приватбанку. Даний спосіб можливий для фізичних і юридичних осіб. Реквізити Вам вишле менеджер після узгодження замовлення.

Важливо!

- Після здійснення оплати необхідно по телефону 099-468-10-37 або 068-887-67-69 підтвердити суму і час оплати.
- Замовлення, оплачені до 14-00 відправляються в той же день. Решта замовлення відправляються на наступний день, крім неділі.
- Замовлення, не оплачені протягом трьох днів, анулюються. Якщо у Вас залишилися питання з приводу оплати, можете задати їх за телефонами:

(099)-468-10-37
(068)-887-67-69КОНТАКТИ:
38(099)468-10-37
38(068)887-67-69
amobix@gmail.com